Jdi na obsah Jdi na menu

Kalnište 1 : 2 Tisinec

8. 10. 2012

Prehral v zápase 10.kola I.triedy OOFZ na domácom ihrisku proti mužstvu FK Tisinec 1:2 (0:2)
Góly: J.Hudák

Zostava: J.Drab-D.Leško, F.Halek, M.Štachura-S.Vojtek-T.Sabolčík
, J.Hudák, P.Hudaček J.Čekeľský-J.Barta, O.Kokolík
Striedali: J.Ivan, J.Kokolík ml.
Na lavičke: S.Krajňák, P.Kokolík.

Privítal v 10.kole na vlastnej pôde minuloročného víťaza I.triedy OOFZ, mužstvo Tisinca. V deň konania sa odpustovej slávnosti sa očakávala aj čo sa počtu týka pekná návšteva, no nepriaznivé daždivé počasie divákom počas celého zápasu neprialo. Na ihrisku sa od úvodu odohrával vyrovnaný zápas poväčšine na polovici Tisinca, no ten hráčov Topľana k ohrozeniu svojho brankára nepustil. Do vedenia predsa len mohli ísť domáci, keď sa po štandartke presadil Barta a prekonal aj brankára hostí, no toho istil ešte jeden hráč, ktorý dokázal vykopnúť loptu ešte pred bránkovou čiarou. Hneď nato sa potvrdilo známe nedáš dostaneš, keď hostia na mokrom teréne strelou z diaľky narobili problémy Drabovi a ten už nedokázal dorážajúcemu hráčovi zabrániť v otvorení skóre. O pár minút Tisinec udrel gólovo ešte raz, keď vybiehajúceho Draba dokázal hosťujúci hráč prehodiť. Do konca prvého dejstva sa hra odohrávala opäť prevažne na polovici Tisinca a za zmienku stojí najmä nastrelená tyč, po protiútoku hostí a zopár šancí Topľana, ktorým však chýbala presnosť a tak sa stav hry nezmenil. V úvode druhého dejstva Topľan zabral a po pár minútach sa dokázal vrátiť do zápasu dorážkou kapitána Hudáka. Po znížení sa síce Topľan snažil aspoň vyrovnať, no chýbala mu väčšia kvalita v kombinácií a finalnej fáze pri počatných absenciách v jeho zostave. V závere síce ešte zatlačil mužstvo Tisinca, no to si skúsene postrážilo vedenie a odnieslo si plný bodový zisk. Topľan tak po sérií 3 výhier nasúpil na sériu už dvoch prehier a v nasledujúcom kole bude mať čo robiť aby sa tá nevyrovnala počtom tej predchadzjúcej, keďže cestuje na pôdu Sokolu Sitníky.