Prehral v zápase 9.kola I.triedy OOFZ na ihrisku Družstevník Lomné 3:4 (1:1)
Góly: J.Kožlej, J.Kokolík ml., J.Barta

Zostava: M.Lipták-D-Leško, J.Ivan, F.Halek-M.Marko-T.Sabolčík, J.Hudák, J.Kožlej, J.Čekelský-J.Barta, O.Kokolík
Striedali: M.Štachura, J.Kokolík, S.Krajňák
Na lavičke: P.Kokolík.

Hneď z úvodu mali domáci 2 čisté príležitosti na skórovanie, no Liptáka v brane topľanu nedokázali prekonať. Ďalšia gólová šanca už však skončila gólom, keď Halek nepokryl domáceho záložníka a ten umiestnenou strelou poslal domácich do vedenia. Od tohto momentu mal Topľan herne navrh a domáci hrozili len po rýchlych brejkoch, ktoré sa zväčša končili v skrumáži pred 16-kou alebo nepresnou strelou. V polovici prvého dejstva dosť nečakane strelou z väčšej vzdialenosti prekvapil chybujúceho domáceho brankára J.Kožlej a bolo vyrovnané. Do druhého polčasu Topľan nastúpil s ešte väčším dôrazom a kombinačnou hrou si dokázal vytvoriť aj šance, no tie končili na domácom brankárovi v súbojoch s domácou obranou pred pokutovým územím. Do vedenia sa tak opäť dostali domáci, keď využili prvú z väčších hrubiek rozhodcu, ktorý neodpískal jasný faul šľapákom na Ivana a dokopli loptu do brány. Topľan sa však nevzdával a striedajúci J.Kokolík po prihrávke od Bartu umiestnenou strelou z hranice 5-ky vyrovnal. Topľan ani po vyrovnaní nezačal brániť, čoho výsledkom bol vedúci gól na 3:2 v podaní J.Bartu. V posledných 10 minútach sa ale predviedol už spomínaný hlavný rozhodca, ktorý dokonca nerešpektoval ani čestné priznania domácich po vzájomných súbojoch a tieto situácie vyhodnocoval v ich prospech, čoho výsledkom boli 2 góly po štandartkách a víťazstvo domácich. Topľan tak zaznamenal prehru po 3 víťazstvách v rade a určite bude ľutovať, že o to 4-té prišiel takýmto spôsobom,